fix bar

Füzesgyarmati Kossuth Lajos Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány

Adószám: 18379761-1-04

Füzesgyarmat Idegen Nyelvi Oktatásáért Alapítvány - FIÓKA

Célja: Az általános iskola tanulóinak szabadidős és kulturális tevékenységének támogatása az intézmény oktatástechnológiai eszközparkjának a fejlesztése, szociálisan hátrányos helyzetű tanulók tevékenységének támogatása. www.fioka.net

Adószám: 18390296-1-04

Füzesgyarmati Sárréti Gyöngyhalász Gyermeksport Egyesület

Célja: A környék utánpótláskorú gyermekeinek szabadidős és versenyrendszerben történő sportolásra való felkészítése.

Adószám: 18377927-1-04

Ulatowszky Ervin és Majláth Erzsébet Közhasznú Alapítvány a Gyermekekért

Célja: Szociálisan rászoruló, hátrányos helyzetű alsós tanulók iskolakezdési támogatása.

Adószám: 18393615-1-04

Pálfi János A Füzesgyarmati Gyermekekért Alapítvány

Célja: Tehetséges és rászoruló nyolcadik osztályos tanulók középiskola kezdését segítő támogatása.

Adószám: 18381511-1-04

Kérdése van?

Hívjon minket, vagy keressen e-mailben